zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
O nas

Zakład poligraficzny POL-MAK powstał w 1986 roku. Jest to firma rodzinna będąca obecnie jednym z największych w Polsce producentów ozdobnych artykułów papierniczych. Pol-Mak świadczy również szereg usług w zakresie kompleksowej obsługi poligraficznej oraz fleksograficznej, poczynając od przygotowania projektu we własnym studiu graficznym, przez druk na najnowocześniejszych maszynach, aż po bogate uszlachetnianie i wykończenie.

Posiadany przez naszą firmę nowoczesny park maszynowy, w połączeniu z w pełni profesjonalnym studiem graficznym, dobrze wyszkoloną kadrą pracowniczą i grupą sprawdzonych współpracowników, pozwala nam skutecznie działać nie tylko na rynku krajowym. Nasze produkty z powodzeniem konkurują również na rynkach światowych, wyróżniając się najwyższą jakością i atrakcyjną formą, zachowując przy tym rozsądny poziom cenowy.

Przez 30 lat działalności POL-MAK obserwuje rynek, elastycznie reaguje na jego potrzeby i umiejętnie wsłuchuje się w oceny Klientów. Dzięki temu możemy koncentrować się na produkcji poszukiwanego towaru. Zaspokajanie potrzeb klienta, jego najróżniejszych przyzwyczajeń i gustów stanowi główny sens i cel naszej działalności.

 Zakład poligraficzny POL-MAK