zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka rekrutacyjna

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której siłą i najwyższą wartością są nasi pracownicy.

Nasze potrzeby rekrutacyjne, w tym pożądane modele kompetencyjne kandydatów, są dostosowywane do dynamicznie zmieniających się potrzeb otoczenia rynkowego. Z uwagi na dużą różnorodność wykonywanych zadań nie istnieje jeden profil idealnego kandydata. Oprócz kompetencji profesjonalnych kładziemy duży nacisk na te umiejętności, które budują kulturę firmy.

Pozyskujemy osoby nastawione na współpracę, konsekwentne w działaniu, zorientowane na rozwój, innowacyjne i dążące do osiągania wysokiej jakości realizowanych zadań. Polityka rekrutacyjna  prowadzona jest w oparciu o kryteria nie noszące znamion dyskryminacji. Swoją ofertę rekrutacyjną kierujemy m.in. do społeczności lokalnej, docierając do zainteresowanych poprzez publikowanie ogłoszeń w mediach lokalnych. Współpracujemy także z instytucjami wspierającymi zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Rekrutację zewnętrzną rozpoczynamy wówczas, gdy wśród naszej kadry nie ma osób spełniających wymagania stanowiskowe.

Dużą wagę przykładamy do procesu adaptacyjnego dla osób nowozatrudnionych, tak aby wdrożenie w nowe obowiązki było sprawne i bezstresowe. Pracownik poznaje  sposoby i metody pracy oraz oczekiwania, które są wobec Niego stawiane. Zależy nam na stworzeniu nowozatrudnionym pracownikom przyjaznego środowiska pracy, w którym poczują się komfortowo i bezpiecznie.